Hakkımızda

Kuruluşumuz  1982 yılından bu yana yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile eskişehirde 3500m2 alan üzerinde faaliyet göstermektedir. Biz çalışır kardeşler olarak doğruluğu ve kaliteyi esas alarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Ayrıca 2006 yılında 16000m2 alan üzerinde kurmuş olduğumuz fabrikamız ile ham maddeyi kendimiz işleyerek sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz. Sadece bireysel müşterilerimiz değil aynı zamanda mermer granit atölyelerinin inşaat müteahhitlerinin banyo mutfak dolabı üreticilerimizinde sorunsuz bir biçimde hizmetindeyiz.

Genç, dinamik ve konusunda tecrübeli ve uzman personelimizle, zengin imkanlarla donatılmış  geniş bir alana kurulu fabrikamızdaki yüksek teknolojik donanıma sahip iş makinelerimizle,; çalışır kardeşler, sektörde 1 Numara olmaya istikrarlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Eskişehir Mermer;

Geçmişten günümüze dek alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile beraber firmamız adına sizlere en iyi şekilde kaliteli hizmet vermek üzere gerekli çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Mermer alanında uzman ekibimiz ile beraber daima profesyonel çözüm önerilerini sunuyor ve bu süreci de en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlıyoruz.

Eskişehir mermer çalışmamız dahilinde sizlere daima ekonomik fiyatlar sunuyor olmamızın yanı sıra hedeflerimiz arasında yer alan öncelikli müşteri memnuniyeti ilkesi ile beraber çalışmalarımızı verimli bir şekilde sürdürerek bu alanda sizlere daima en iyi şekilde hizmet kalitesi almanızı sağlıyor ve çok kısa bir zaman dilimi içinde istediğiniz kalitede istediğiniz proje ve ölçütlerde mermer yapısına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mermer, Granit ve çimstone olmak üzere üç ana kategori altında sizlere hizmet sunuyoruz ve bu alanda daima isteklerinizi ön plana çıkarabilmek adına yapıyor olduğumuz çalışmalar ile beraber ekonomik mermer ürünlerini sizlere sunuyoruz.

Dolayısı ile bu doğrultuda da profesyonel bir çalışma yürüterek kaliteli bir referans listesine sahip oluyoruz.

Sizlerde dilerseniz bununla ilgili olarak yaşamınız dahilinde verimli bir şekilde sonuçlar elde edebilir kalite ve güveni bir arada yaşama imkanına bizimle beraber sahip olabilirsiniz. 


© 2013 Çalışır Kardeşler Her Hakkı Saklıdır